Novinky

Sledujte nás na Facebooku

Zajímají-li Vás nejaktuálnější informace o našem studiu, naše aktuální akční nabídky, novinky apod., sledujte náš Facebook profil na adrese www.facebook.com/

Publikováno: 07.10.2014

Objednávky online

Nově na našich staronových webových stránkách, které se po několika letech dočkaly malého faceliftu, přinášíme také možnost online rezervace návštěvy našeho studia. Po zaregistrování a přihlášení do rezervačního systému si tak můžete pohodlně sjednat termín návštěvy našeho salónu jednoduše z domova nebo odkudkoliv, kde máte přístup k internetu. Rezervovat můžete na internetové adrese rezervace.studioglanz.cz. Odkazy na tuto službu naleznete v levém a také ve spodním menu.

Publikováno: 23.09.2014

Gábina

Do našeho týmu přibyla nová kolegyně Gábina. Gábina nabízí v našem studiu modeláž nehtů a manikúru. Je velmi pečlivá a svědomitá a její výsledky práce jsou skvělé. Pokud sníte o elegantních rukách a krásných pěstěných nehtech, přijďte a nechte si udělat manikúru nebo modeláž nehtů.    

Publikováno: 07.12.2010

Nové internetové stránky

Představujeme Vám naše nové internetové stránky a doufáme, že se Vám budou líbit...

Na těchto stránkách naleznete nejen základní informace o nás a o námi poskytovaných službách, ale také podrobnosti aktuálních akcí, které pro Vás připravujeme, jakožto i další informace, o nichž by naši zákazníci měli být spraveni.

Publikováno: 14.06.2010
Wella