Proměny

Proměna I. květen 2008

Na skvělém víkendovém cvíčení Jógy cvičitelky jógy Olgy Tajovské, jsem proměnila jednu dobrovolnici. Výsledek byl neskutečný i samy její cvičící kolegyně měli problém jí poznat. Jak málo stačí skvěklý střih a jednoduchý make-up, samozřejmě denní péče MK nesmí chybět, pro vyhlazení vrásek jsem použila microdermální sadu Mary Kay.

Proměna II. duben 2008

Dvě profesorky nejmenované pražské střední školy dostaly od svého zaměstnavatele dárek ke dni učitelů. Pokud se účesu týče, základ barvy byl zvolen v podobném odtínu, jako původní tón. Oživeno Magmou, což je výrazný odstín, který se váže hlavně na tmavou barvu. Zde jsme použili červený odstín. Šikmá ofina a výraznější zkrácení délek nositelce dalo švih a vynikly její krásné rty a velké oči.

Proměna III. duben 2008

I zde je patrno, že správný výběr barvy vlasů, střihu, make-upu a oblečení může nositelku dokonale změnit. Šmrnc a elegance ani zde nechybí.

Proměna IV. Nevěsta I. únor 2010

Proměna nevěsty na Svatebním Veletrhu v hotelu Diplomat. Zde byla proměna poměrně jednoduchá, modelka je vysoká, štíhlá, má dlouhé a kvalitní vlasy. Ale i přesto, pokud má dobře držet účes i make-up příprava trvala téměř tři hodiny.

Proměna V. Nevěsta II. únor 2010

S touto nevěstou měla kadeřnice trochu problém a to délka vlasů. Ale nakonec si poradila skvěle použila elegantní příčesek, který se hodil i typu nevěsty. Make-up byl vytvořen do zelené barvy a skvěle ladil s květinovým šperkem a svatební kyticí, zelenou stužku měla nevěsta i v pase.